Results of Various Competitions 2016 - 2017

Class I - XII

NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
VEGETABLE PRINTI-A1AANYA DHIRAJ SHETTYI-A
2AVANTI PRASADI-A
3GRACE OLIVA D’SILVAI-A
I-B1ETHAN NICOLE REGOI-B
2ANISSA MAWAL VALDARI-B
3DISHANTH P.TI-B
I-C1ANNORA CHLOE MENEZESI-C
2WENORA LAVISHA LOBOI-C
3AMALU FATHIMA BADRUDDINI-C
I-D1NISHANT KIRODIWALI-D
2SHERWIN DEON D’SOUZAI-D
3VIHAAN HEGDEI-D
I-E1REAH SERENA LOBOI-E
2IAN SUVIN D’MELLOI-E
3WERNEL MELRON PINTOI-E
II-A1DANIEL EUGENE VIEGASII-A
2ALAN D’SOUZAII-A
3PURVANSH DEEPAK POOJARYII-A
II-B1SHRESHTA RAOII-B
2GALVIN CORREAII-B
3SAANVI KOTIANII-B
II-C1MICHELLE SINNU JOSEPHII-C
2KARTHIK N.BHATII-C
3DAVION JOSEPH D’SOUZAII-C
II-D1MAHATI BHATII-D
2RISHABH S.KUMARII-D
3YOHAN STAFFAN GONSALVESII-D
III-A1RALF KEN LOUISIII-A
2AISHWARYA M.B.III-A
3DEEPTHI S.SUVARNAIII-A
III-B1HEMISH B.III-B
2REMON DOYLE PINTOIII-B
3ALVERN MENEZESIII-B
III-C1AAPTHI B. POOJARYIII-C
2ANVILA NEORA D’SOUZAIII-C
3PRAPTHI BHATIII-C
III-D1DYUTHI AMITH RAJIII-D
2DANIEL JOSEPH MIRANDAIII-D
3AIDEN QUADROSIII-D
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
POSTER MAKINGIV-A, B1ARVIN LEON D’COSTAIV-A
2SUMEDHA RAKESH SALIANIV-B
3SYRIYA RAOIV-A
IV-C, D1PRATYUSHAIV-D
2SASHRIKA ADYANTHAYAIV-C
3RAGHURAM R. KOTECHAIV-C
V-A, B, C1DRISHYA B.K.V-A
2SAKSHI KV-A
3P SAANVIV-C
VI to VIII1FATHIMA NIHMA NASSIRVII-A
2JEEVIKA SURESH DEVADIGAVIII-B
3LIKITHAVIII-B
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
COLLAGEIX & X1NEOLA DEEPIKA D’MELLOIX-A
2CRAIG PHILIP SAVIO D’SOUZAIX-A
3KUSHI K.RAIX-A
XI & XII1SOHAN JOSEPH SALDANHAXII
2FRIZZELL D’SOUZAXII
3SPOORTHI UDAY SHETTYXII
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
ENGLISH ESSAY WRITINGI-A1S.GANIKA BEKALI-A
2TANISHKA SHETTYI-A
3AVANTI PRASADI-A
I-B1EDLYN CARMEL D’SOUZAI-B
2ABHINAV S.I-B
3VINANTHII-B
I-C1D.N.DHARUNEETHI-C
2ABHIGYAN DOBBAMANII-C
3AMSHI A.K.I-C
I-D1SAANVI S.I-D
2KEVIN KUSHALAPPAI-D
3MANAV MENONI-D
I E1LERON ALDEN PEREIRAI-E
2ANSHUL PANICKERI-E
3REANA LEORA MASCARENHASI-E
II-A1TANMAY URS N.H.II-A
2ALAN D’SOUZAII-A
3DHYEYA S. BHATII-A
II-B1GALVIN CORREAII-B
2ANISHA ALVAII-B
3JIAH SHETTYII-B
II C1SAANVI S. SHETTYII-C
2ANVI B. POOJARYII-C
3PRANAV G. BHATII-C
II-D1SAI ADITYA RAKESH SALIANII-D
2EVAAN ABY SUNNYII-D
3SANVI VINAYBHUSHAN NAYAKII-D
III-A1JOANNE ASHLYN D’SOUZAIII-A
2DYAN NOELIII-A
3AISHWARYA M.B.III-A
III-B1AVANTHIKA A.III-B
2TANISHA SHETTYIII-B
3VIDYUTH AJITH SUMANIII-B
III-C1LIESEL NILISHA MORASIII-C
2ANVILA NEORA D’SOUZAIII-C
3STHUTHI S.III-C
III-D1THWISHAA PAIIII-D
2MYTHILI NAYAK MANELIII-D
3MACSON D’SOUZAIII-D
IV-A, B1SRISHTI U.IV-B
2JEANNE RISHA PINTOIV-A
3ANANYA MONTEIROIV-A
IV-C,D1SASHRIKA ADYANTHAYAIV-C
2KARUNYA PRADEEP JOHNIV-C
3SOORAJ V.R.IV-D
V-A,B,C1P. SAANVIV-C
2U.R. SUJALV-B
2ASHWINIV-B
VI to VIII3SWEEDLE ELVEENA D’SOUZAV-A
1SHAUN ROHAN SALDANHAVIII-B
2NIDHI ALVAVI-C
3B.A. PRANAMYAVI-C
IX & X1RHEA VANESSA RODRIGUESX-A
2MEGHANA SUDHAKARA SHENOYIX-B
3DOLEN CRISEL PINTOX-B
XI & XII1SIMONNE LETETIA PINTOXI
2RYAN D’SAXII
3CHRIS ORLIN CARDOZAXI
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
Hindi Essay WritingVI to VIII1ASHITHA ASHOKAN VANNARATHVIII-A
2BELICIA RIA D’SILVAVIII-A
3AISHWARYA A.S.VII-B
IX & X1SANMITHA C.M.SHETTYIX-B
2SANA AZMIYAIX-A
3ADITI VITTAL BANAVALIKARIX-A
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
KANNADA ESSAY WRITINGVI to VIII1SHREYA K.VIII-A
2WILONA TRINAL D’SOUZAVIII-A
3JILPHA SUSMITHVII-B
IX & X1ANIA RASHEL MENEZESIX-B
2SPOORTHIX-B
3GLEN PHILIP SEQUEIRAIX-B
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
MONO ACTINGVI to VIII1POORVI K.RAOVI-B
2SHRIYAVII-C
3JILPHA SUSMITHVII-B
IX & X1RIHAN AARON D’SILVAIX-B
2ASHAY H. SOODAX-A
3BEN BENNY VARGHESEIX-B
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
PATRIOTIC SINGING – SOLOI-A1SUDHEESHNA H.SHETTYI-A
2MAHANIYA D.ANCHANI-A
3ANIKA PRABHUI-A
I-B1ASHLON MENEZESI-B
2ANGEL ROSE FERNANDESI-B
3AIDAN LAWRENCE D’SOUZAI-B
I-C1ABHIGYAN DODDAMANII-C
2AKANSHA PI-C
3ANARGYA RAVI KULKARNII-C
I-D1MANNUEL JEANI-D
2MANAV MENONI-D
3JANVI P. SHETTYI-D
1-E1ICHHAI-E
2IAN SUVIN D’MELLOI-E
3WERNEL MELRON PINTOI-E
II-A1RIYA AUGUSTINEII-A
2JOSWIN SHAUN PINTOII-A
3DHYEYAII-A
II-B1CIEL MERLYN MONTEIROII-B
2FAYE ANN PAISII-B
3ARVIN CHRIS D’CIENHAII-B
II-C1LINITA D’SAII-C
2NEHAL PINTOII-C
3PRANAV G.BHATII-C
II-D1DEONA ANJELINA TAUROII-D
2HAVISH SHETTYII-D
3DANICA VALENY D’MELLOII-D
III-A1AISHWARYA M.BIII-A
2SINDHUJA CHOWDHRYIII-A
III-B1REEYA SONAL LOBOIII-B
2TANMAY M.PRABHUIII-B
III-C1ANUSHA MIRANDAIII-C
2LIESEL NILISHA MORASIII-C
3SAMRADDHI B.KIII-C
III-D1MYTHILI NAYAK MANELIII-D
2NIDHI K.III-D
IV-A, B1SHRIYA RAOIV-A
2AMANDA MENEZESIV-A
IV-C,D1SIKRITI BERAIV-D
2MAHATHI H. PAVANASKARIV-C
V A, B, C1SAKSHI K.V-A
2REESHA MARIA LOBOV-A
3WINSHEL MELORA PINTOV-C
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
PATRIOTIC SINGING – GROUPVI to VIII1CHRISEL LEOLLA MONTEIRIOVIII-B
MINOLA LAWREEN SALDANHA
ZEESHA MOHD JAHID
SAMEEKSHA
LARRELJESSICA CONTINHO
SANCHIA VIANCA CRASTA
DISHA V .T.
NADA PARVEEN
SAMRUDDI.B.PRASAD
JEEVIKA SURESH DEVADIGA
2ASHITHA ASHOKAN VANNARATHVIII-B
NIKITA MARINA SALDANHA
DISHA GIRISH
DEEPA ROBERT K.
PRIYANKSHEE BORO
WILONA TRINAL D’SOUZA
NEEMA NAVEEN D’SOUZA
SHREYA K.
ELECIA MARIA D’SOUZA
PRIYANKA
3SIMMONA ALDINE MONTEIROVI-A
SYNOLA ALBUQUERQUE
SNEHA MEGHA D’SOUZA
SHRIKA ALVA
BRINDA
VAISHNAVI.K
JESHNA
NIKITHA RODRIGNES
IX & X1PRATHEEKSHAX-B
KARUNYA S.HATTIANGADY
NANMA ABIYA ALEX
MEGHANA V.BALIGA
SANJANA N.POOJARY
JARESSA MARTIS
SWEEDAL CHRYSTAL D’SOUZA
DEBHORA ANGELICA REGO
CLARISSA JOAN D’SOUZA
SPOORTI
2VISHAL PINTOX-B
FREEDA ELZA ABRAHAM
DOLEN CRISEL PINTO
FLORIDA JENIFER ALMEDA
SARAH LUCIA D’SOUZA
VIONA LAUREN D’SA
NIKHIL VERNON GROVEAS
SBEHA A.S.
AMANDA STACY FRANK
3ROSHNA NARAYANX-A
FANNY MARIA D’SOUZA
LISHA ANN PEREIRA
RHEA VANESSA RODRIGUES
CALISHA ASHREN D’SOUZA
RAVIJNA R.
AARON SAMUEL PINTO
ROHIT DENZIL PINTO
K.THANMAI ANIL
PRANAL LOBO
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
FANCY DRESSI-A1GRACE OLIVIA D’SILVAI-A
2ANIKA PRABHUI-A
3MAHANIYA D.ANCHANI-A
1-B1ASHLON MENEZESI-B
2AGEL ROSE FERNANADESI-B
3ADITHI AITHALI-B
I-C1WENORA LAVISHA LOBOI-C
2VIONA PINTOI-C
3AYESHA JAYNE MENDESI-C
I-D1JANVI P.SHETTYI-D
2KEVIN KUSHALAPPAI-D
3MANUEL JEANI-D
I-E1HARSHUL.P.S.I-E
2LERON ALDEN PEREIRAI-E
3IAN SUVIN D’MELLOI-E
II-A1NIHARIKA TII-A
2DEONA REGINA D’SOUZAII-A
3DANIEL EUGENE VIEGASII-A
II-B1JIAH SHETTYII-B
2SAANVI KOTIANII-B
3DANIEL ANTONY REBELLOII-B
II-C1LINITA D’SAII-C
2RANJANAII-C
3SAANVI SANTOSH SHETTYII-C
II-D1KENRICK WILFRED D’SOZAII-D
2PAHAL J.II-D
III-A1JOHAS CHRIS D’SOUZAIII-A
2JOANNE ASHLYN D’SOUZAIII-A
III-B1NAWAL J.POOJARYIII-B
2B.VIPUL PAIIII-B
3REEYA SONAL LOBOIII-B
III-C1RONAN ANTONY PEREIRAIII-C
2STEVE VALAIRE JOHN D’SOUZAIII-C
3PREEMAL PINTOIII-C
III-D1MYTHILI NAYAK MANELIII-D
2BALVINDER SINGH KANDHARIIII-D
IV A,B1JUDE JOHN MONTEIROIV-B
2SHRIYA RAOIV-A
3JEANNE RISHA PINTOIV-A
IV C,D1JANVI B.SHETTYIV-D
2BHOOMIKA SHARMAIV-C
3SASHRIKA ADYANTHAYAIV-C
V A,B,C1SHARVINI SANILV-C
2PRASTHUTHI G.V-B
3WINSHEL MELORA PINTIOV-C
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
DECLAMATIONVI & VII1RAHUL JOHN MADTHAVII-A
2M.SIDDHANTH PRABHUVII-A
3BHOOMIKAVII-C
VIII & IX1GLEN PHILIP SEQUERIAIX-B
2RIHAN ARON D’SILVAIX-B
3ASHITHA ASHOKAN VANNARTHVIII-A
X-A,B1FLORIDA JENIFER ALMEDAX-B
2SNEHA A.S.X-B
3MAITHRI P.S.X-A
XI & XII1SOWMIYA SUMITHXII
2PIA SIMONE MENEZESXII
3KEZIA ELIZABETH ANTONYXI
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
ENGLISH POETRY RECITATIONI-A1AANYA DHIRAJ SHETTYI-A
2ANIKA PRABHUI-A
I-B1ASHLON MENEZESI-B
2AIDAN LAWRENCE D’SOUZAI-B
3ANGEL ROSE FERNANDESI-B
I-C1AYESHA JAYNE MENDESI-C
2ADIT MAROLII-C
I-D1KEVIN KUSHALAPPAI-D
2MANAV MENONI-D
3JANVI P. SHETTYI-D
I-E1ANEEKA SHARMAI-E
2AMARTYA B. HALAHALLII-E
3CHETRUMADA MAHIKA CARIAPPAI-E
II-A1RIA ALPHONSA VINODII-A
2DANIEL EUGENE VIEGASII-A
II-B1KRISLYN MARIA FERNANDESII-B
2ANISHA ALVAII-B
3SAANVI KOTIANII-B
II-C1LINITA D’SAII-C
2SAANVI SANTOSH SHETTYII-C
II-D1SANVI VINAYBHUSHAN NAYAKII-D
2EVAAN ABY SUNNYII-D
3MAHATI BHATII-D
III-A1JOANNE ASHLYN D’SOUZAIII-A
2AISHWARYA M.B.III-A
III-B1REEYA SONAL LOBOIII-B
2TANISHA SHETTYIII-B
3AVANTHIKA A.III-B
III-C1RONAN ANTONY PEREIRAIII-C
2ANVILA NEORA D’SOUZAIII-C
III-D1DANIEL JOSEPH MIRANDAIII-D
2NIDHI K.III-D
3MYTHILI NAYAK MANELIII-D
IV-A,B1RONAN TREVOR LOBOIV-A
2SRISHTI U.IV-B
3JEANNE RISHA PINTOIV-A
IV-C,D1PRATYUSHAIV-D
2GABRIELLE CLEMENTINE VIEGASIV-C
3SAANVI PREETHAM M.IV-D
V-A,B,C1DRISHYA B.K.V-A
2WINSHEL MELORA PINTOV-C
3SWEEDLE ELVEENA D’SOUZAV-A
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
ENGLISH POETRY WRITINGVI-A,B,C1SYNOLA ALBUQUERQUEVI-A
2ANWIKA PREEMAL MIRANDAVI-B
3JEANE MARIA PEREIRAVI-C
VII-A,B,C1MELANIE MENEZESVII-C
2NEIL A. SAVURVII-A
3SANA AKBARVII-B
VIII-A,B1MAYUR P.S.VIII-B
2DISHA G.VIII-A
3WILONA TRINAL D’SOUZAVIII-A
X-A,B1RHEA VANESSA RODRIGUESX-A
2SNEHA A.S.X-B
3CLARISSA JOAN D’SOUZAX-B
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
ENGLISH POETRY RECITATIONI-A1AANYA DHIRAJ SHETTYI-A
2ANIKA PRABHUI-A
I-B1ASHLON MENEZESI-B
2AIDAN LAWRENCE D’SOUZAI-B
3ANGEL ROSE FERNANDESI-B
I-C1AYESHA JAYNE MENDESI-C
2ADIT MAROLII-C
I-D1KEVIN KUSHALAPPAI-D
2MANAV MENONI-D
3JANVI P. SHETTYI-D
I-E1ANEEKA SHARMAI-E
2AMARTYA B. HALAHALLII-E
3CHETRUMADA MAHIKA CARIAPPAI-E
II-A1RIA ALPHONSA VINODII-A
2DANIEL EUGENE VIEGASII-A
II-B1KRISLYN MARIA FERNANDESII-B
2ANISHA ALVAII-B
3SAANVI KOTIANII-B
II-C1LINITA D’SAII-C
2SAANVI SANTOSH SHETTYII-C
II-D1SANVI VINAYBHUSHAN NAYAKII-D
2EVAAN ABY SUNNYII-D
3MAHATI BHATII-D
III-A1JOANNE ASHLYN D’SOUZAIII-A
2AISHWARYA M.B.III-A
III-B1REEYA SONAL LOBOIII-B
2TANISHA SHETTYIII-B
3AVANTHIKA A.III-B
III-C1RONAN ANTONY PEREIRAIII-C
2ANVILA NEORA D’SOUZAIII-C
III-D1DANIEL JOSEPH MIRANDAIII-D
2NIDHI K.III-D
3MYTHILI NAYAK MANELIII-D
IV-A,B1RONAN TREVOR LOBOIV-A
2SRISHTI U.IV-B
3JEANNE RISHA PINTOIV-A
IV-C,D1PRATYUSHAIV-D
2GABRIELLE CLEMENTINE VIEGASIV-C
3SAANVI PREETHAM M.IV-D
V-A,B,C1DRISHYA B.K.V-A
2WINSHEL MELORA PINTOV-C
3SWEEDLE ELVEENA D’SOUZAV-A
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
HINDI POETRY WRITINGVI to VIII1MIMANSHA MOUNVI-C
2JASHAN CHHABRAVIII-B
3ABDUL KADER SAHALVIII-A
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
ENGLISH POETRY WRITINGIX-A,B1CRAIG PHILIP SAVIO D’SOUZAIX-A
2GLEN PHILIP SEQUEIRAIX-B
3RIHAN AARON D’SILVAIX-B
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
ENGLISH ELOCUTIONI-A1ANIKA PRABHUI-A
2TANVII-A
I-B1AIDAN LAWRENCE D’SOUZAI-B
2ALENA CUTINHAI-B
I-C1ADIT MAROLII-C
2DELROY ANTHONY MIRANDAI-C
I-D1KEVIN KUSHALAPPAI-D
2MANUEL JEANI-D
I-E1PRAJWAL RAOI-E
2LERON ALDEN PEREIRAI-E
II-A1TANMAY URS N.H.II-A
2RIA ALPHONSA VINODII-A
II-B1ANISHA ALVAII-B
2AISHANI SHREYASIII-B
II-C1ANVI B. POOJARYII-C
2LINITA D’SAII-C
II-D1SANVI VINAYBHUSHAN NAYAKII-D
2SAMARTH MADHUKAR NAYAKII-D
III-A1DYAN NOELIII-A
2AISHWARYA M.B.III-A
III-B1TANISHA SHETTYIII-B
2ALVERN MENEZESIII-B
III-C1RONAN ANTONY PEREIRAIII-C
2LIESEL NILISHA MORASIII-C
III-D1STHUTHISHREE B.R.III-D
2VAISHNAVI KAMATHIII-D
IV-A,B1HANEEN HANNANIV-A
2AMANDA TANIA MENEZESIV-A
3ANUPAMA V. CHERIANIV-B
IV-C,D1SAANVI PREETHAM M.IV-D
2PRATYUSHAIV-D
3SASHRIKA ADYANTHAYAIV-C
V-A,B,C1LAXMI STHUTHI SHETTYV-C
2REESHA MARIA LOBOV-A
3DRISHYA B.K.V-A
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
English ExtemporeVI to VIII1ASHITHA ASHOKAN VANNARATHVIII-A
2JEANA MARIA PEREIRAVI-C
3NEIL A. SAVURVII-A
IX & X1AARON NATHAN VASX-B
2BRINELL RACHEL RAMESHIX-A
3RHEA VANESSA RODRIGUESX-A
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
QuizSenior Category1VARUN T.IX-A
MEGHANA SUDHAKARA SHENOYIX-B
2PRANAL LOBOX-A
ILANTHODI VISHNU BHARADWAJX-B
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
QuizJunior Category1AAYUSHI SINGHVI-B
DAVE SYLVESTER VAS NAIKVI-B
2DELTON JAMES TAUROVII-B
NATHAN IMMANUEL D’SOUZAVII-B
3ASHITHA ASHOKAN VANNARATHVIII-A
SAANVI MOHAN A.VIII-A
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
Quiz – Solo (WRITTEN)I-A1MAHANIYA D. ANCHANI-A
2AVANTI PRASADI-A
3ETHAN CHRIS PAISI-A
I-B1ABHINAV S.I-B
2THEODORE NIKHILI-B
3ANGEL ROSE FERNANDESI-B
I-C1ADIT MAROLII-C
2NICHOLAS RICHARD PINTOI-C
3NATHAN AARON PAISI-C
I-D1MANAV MENONI-D
2POORVI K.I-D
3V. GOVIND VINAY KUMAR SUMANTI-D
I-E1CHETRUMADA MAHIKA CARIAPPAI-E
2AMARTYA B. HALAHALLII-E
3REANA LEORA MASCARENHASI-E
II-A1DHYEYA S. BHATII-A
2S. TEJESHWARII-A
3YATHARTH M.S.II-A
II-B1ARVIN CHRIS D’CUNHAII-B
2MOKSH ASHWIN KUMARII-B
3JIAH SHETTYII-B
II-C1PRANAV G. BHATII-C
2HIMANSHUII-C
3ANVI B. POOJARYII-C
II-D1SAMARTH MADHUKAR NAYAKII-D
2MAHATI BHATII-D
3JANELLE LARA MIRANDAII-D
III-A1JOANNE ASHLYN D’SOUZAIII-A
2NIKITA ROSETTE MORASIII-A
3ALISTAIR NISHWYN PINTOIII-A
III-B1ISHANIIII-B
2TANMAY MUNDKUR PRABHUIII-B
3TANISHA SHETTYIII-B
III-C1LIESEL NILISHA MORASIII-C
2MANSI A.III-C
3RONAN ANTONY PEREIRAIII-C
III-D1KUSHI KOTIANIII-D
2VAISHNAVI KAMATHIII-D
3AGASTHYA MAHESH JOSHIIII-D
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
Quiz – Group (WRITTEN)IV-A1DILLAN MARK MIRANDAIV-A
KSHAMYA R. BHANDARYIV-A
2LEROY SAVIO PEREIRAIV-A
RONAN TREVOR LOBOIV-A
IV-B1JAY ADAM COELHOIV-B
JUDE JOHN MONTEIROIV-B
2ANUPAMA V. CHERIANIV-B
PRADYUTHIV-B
IV-C1AMOGH R. SHETTYIV-C
CARLTON NASH RODRIGUESIV-C
2ADITHYA SAJINIV-C
MILAN RAYMOND MASCARENHASIV-C
IV-D1ADITYA SINGHIV-D
JANVI B. SHETTYIV-D
2JEEVAN ALMELKARIV-D
PRATYUSHAIV-D
V-A1PRANAV P. ACHARV-A
SHEIK MUHAMMAD ALFAZV-A
2ADRENE SHAUN MADTHAV-A
MELLYOR CHRISTOPHER D’SOUZAV-A
V-B1ASTER MORASV-B
U.R. SUJALV-B
2DITI ARUNKUMARV-B
SWASTHI BHATV-B
V-C1P. SAANVIV-C
RUTH SIMONE SALDANHAV-C
2ALINA ROBERTV-C
SNEHAL SCARIA SEBASTIANV-C
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
Mad AdIX to XII1AMAAN HISHAMX-A
ASHAY H. SOODAX-A
GLENAL D’SOUZAX-A
OREN JOSHUA SALDANHAX-A
PRANAL LOBOX-A
ROSHNA NARAYANX-A
2ADVAITH NARAYANXI
CHRIS ORLIN CARDOZAXI
LEANDER STEPHEN D’SOUZAXI
NEIL EMMANUEL LASRADOXI
SAMPRAS D’SOUZAXI
SANKEERTH R.XI
3JISSELLE TAUROXII
LOLITA GLENCE LOBOXII
PREM PRAMITH PINTOXII
SOUMYA SINGHXII
SOWMIYA SUMITHXII
TANNISH SHETTYXII
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
Folk DanceI A,B1AARON CALVIN D’SOUZAI-B
2NANDINI R.I-A
3AVANTI PRASADI-A
I-C1VIONA PINTOI-C
2KRITHISHA KIRANI-C
3ANCITA CRYSTAL AIMANI-C
I-D,E1S. ICHHA KULALI-E
2TRISHA C.S.I-E
3SAANVI S.I-D
II-A,C,D1SANVI VINAYBHUSHAN NAYAKII-D
2AARUSH SHETTYII-C
3DHWANI D. SHETTYII-A
II-B1ARVIN CHRIS D’CUNHAII-B
2JIAH SHETTYII-B
3SHRIYAAN PRASADII-B
III-A,B1JOANNE ASHLYN D’SOUZAIII-A
2TANISHA SHETTYIII-B
3POORVI A. TANTRYIII-A
III-C,D1AAPTHI B. POOJARYIII-C
2PREEMAL PINTOIII-C
3MYTHILI NAYAK MANELIII-D
IV-A,B,C,D1SHRIYA RAOIV-A
2RAGHURAM R. KOTECHAIV-C
3PRATYUSHAIV-D
V-A, B, C1LAXMI STHUTHI SHETTYV-C
2DEON HENSON PINTOV-C
3CHARISHMA SHETTYV-B
VI to VIII1DISHA G.VIII-A
2ASHITHA ASHOKAN VANNARATHVIII-A
3PRAAPTHI SANTHOSHVI-C
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
DrawingI-A1S. GANIKA BEKALI-A
2SUDHEESHNA H. SHETTYI-A
3KRATHAN RITHESH DEVADIGAI-A
I-B1AIDAN LAWRENCE D’SOUZAI-B
2ANISSA MAWEL VALDARI-B
3SANVI C. ACHARYAI-B
I-C1SHREYA PRATHITHI M.I-C
2PUJA MARLA RAMKUMARI-C
3DAKSH SHETTYI-C
I-D1VIHAAN HEGDEI-D
2SAANVI S.I-D
3JINELLE JUANNA PINTI-D
I-E1REANA LEORA MASCARENHASI-E
2AMARTYA B. HALAHALLII-E
3ALSTON MERRICK LOBOI-E
II-A1ULLAL TANYA NAYAKII-A
2RYAN ANIL D’SOUZAII-A
3DEONA REGINA D’SOUZAII-A
II-B1GALVIN CORREAII-B
2JIAH SHETTYII-B
3RIYA ANN PRAKASHII-B
II-C1NEHAL PINTOII-C
2NELISHA SIENNA LOBII-C
3SHREYA HIREMATHII-C
II-D1SAI ADITYA RAKESH SALIANII-D
2NIHAL S. POOJARYII-D
3SANVI VINAYBHUSHAN NAYAKII-D
III-A1SHARANYA BHARADWAJIII-A
2AISHWARYA M.B.III-A
3NAYELI RIHAANA RODRIGUESIII-A
III-B1G. SAGARIII-B
2HEMISH B.III-B
3TANISHA SHETTYIII-B
III-C1STHUTHI S.III-C
2PREEMAL PINTOIII-C
3MANSI A.III-C
III-D1NIDHI K.III-D
2REUBEN KEEGAN COLACOIII-D
3M.S. SINCHANA RAOIII-D
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
Wealth Out Of WasteIV-A,B1LARREN TOMSON D’SOUZAIV-A
2JEANNE RISHA PINTOIV-A
IV-C,D1ANUSHA JUDITH PINTOIV-D
2SAANVI PREETHAM M.IV-D
V-A,B,C1ASHWINIV-B
2SHARVINI SANILV-C
3TREVOR LIONEL CRASTOV-B
NAME OF THE COMPETITIONCategoryPRIZE WONNAME OF THE STUDENTCLASS
Fruit / Vegetable CarvingVI to VII1FATHIMA NIHMA NASSIRVII-A
2GAVIN MARIAN SEQUEIRAVI-C
3SHEZA NASEEMA SHAMIMVII-A
3LIONEL DEAUN MENEZESVI-C
VIII to IX1SAANVI MOHAN A.VIII-A
2PRIYANKSHEE BOROVIII-A
3SANIOLA ANDRIA D’SOUZAVIII-B